Kontakt

Bestsellery

Statystyki odwiedzin

Teraz Online: 6
Dzisiaj: 21
Razem: 234222
Razem gości: 219014

nowość SAND 30x90 Są 13 produktów.

Najnowsza kolekcja płytek ceramicznych Sand to powiew morskiej bryzy i dotyk gorącego piasku w jednym. Neutralny kolor powierzchni płytki pozwala na nadanie jej designerskiego wyglądu poprzez zastosowanie stworzonych specjalnie na potrzeby klientów dekoracji ceramicznych oraz dekoracji szklanych. Cała kolekcja (wliczając w to również dodatki) oscyluje wokół nadmorskiego klimatu, poprzez zastosowanie ciekawych grafik związanych z plażą, piaskiem i odłamkami skał (kamieniami).

Kolekcja Sand to połączenie najskrytszych marzeń oraz powrót do tradycji w jednym. Trwałe płytki ceramiczne, dzięki swoistym dekoracjom mają możliwość nadania wnętrzu indywidualnego charakteru. Dekoracje szklane imitacja drewna to świetny sposób na odmienienie własnego kąta łazienkowego. Połączenie czystej bieli sanitariatów i imitacji drewna, pozwoli na uzyskanie surowego klimatu, kojarzącego się z morzem.

Kolekcję Sand należy uznać za kolekcję stworzoną specjalnie dla osób pragnących odmiany, lecz bojących się odejścia od tradycji. Wykonane z wysokiej jakości ceramiki płytki to powiew tradycji, podczas gdy szklane dekoracje to ukłon w stronę nowoczesnego designu, który coraz częściej jest przez Polaków wybierany.

Promocje

Aktualnie brak promocji