Kontakt

Bestsellery

Statystyki odwiedzin

Teraz Online: 6
Dzisiaj: 21
Razem: 234222
Razem gości: 219014

nowość VICTORIA 30x90 Są 5 produktów.

Kolekcja Victoria to powrót do przeszłości, który został okraszony pewną dozą nowoczesności. Możliwość stworzenia własnej kompozycji dzięki szklanym dekoracjom, sprawia że tworzonym przez nas przestrzeniom można nadać indywidualnego charakteru. Połączenie bieli oraz nietypowych dekoracji to ukłon dla tradycji, która jest bardzo silna w przypadku kolejnych kolekcji płytek ceramicznych.
Płytki ceramiczne to idealne połączenie tradycji i nowoczesności. Znane od wielu lat płytki ceramiczne nadal święcą triumfy w czasie metamorfoz polskich łazienek i kuchni. Co wpłynęło na ich tak długą popularność?

W przypadku płytek ceramicznych przede wszystkim należy wspomnieć o trwałości. Odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zalanie różnego typu płynami to cechy, które stanowią o ich popularności w 100%. Na uwagę zasługuje również ponadczasowy design. Płytki ceramiczne to szczególny rodzaj płytek, ich montażem powinien zajmować się fachowiec. Ceramiczne płytki oraz dekoracje szklane do nich przeznaczony będą cieszyć oko wyłącznie po zamontowaniu przez specjalistę.

Promocje

Aktualnie brak promocji