Kontakt

Bestsellery

Statystyki odwiedzin

Teraz Online: 9
Dzisiaj: 53
Razem: 231880
Razem gości: 216888

PŁYTKI SZKLANE Brak produktów.

Dekoratorski przebój ostatnich sezonów zwłaszcza wśród osób znudzonych tradycyjnymi płytkami i kafelkami.

Pozwalają na wykorzystanie przezierności materiału i tworzenie dynamicznych przestrzeni, odmiennych od pomieszczeń pokrytych tradycyjną glazurą. Może się więc okazać, że wyłożona dotąd zwykłymi płytkami łazienka, która wydawała się nieciekawa i bezbarwna, nabierze nieoczekiwanej głębi. Przesada? Niekoniecznie, jeśli wziąć pod uwagę fakt, iż szklane płytki to nie tylko barwne wzory czy grafiki, lecz również rozmaite struktury.

W naszym sklepie dostępne są m.in. struktury paski, skały, marmurek a także brokat dekory. Wielość zdobień sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie jeszcze powody przemawiają za szklanymi płytkami? Przede wszystkim uniwersalność – o ile ceramiczne płytki dziwnie wyglądałyby w holu biura lub innym miejscu pracy, o tyle szklane płytki sprawdzą się tam znakomicie. Wkomponują się zresztą w wystrój innych pomieszczeń takich jak np. salony w domy czy kuchnie i będą w nich nie tylko praktycznym, ale i eleganckim dodatkiem. Za szklanymi płytkami przemawiają też względy ekonomiczne.

Ich transport i montaż jest łatwiejszy niż tradycyjnych ceramicznych płytek, a czas ich założenia – w porównaniu z ceramiką – o wiele krótszy. Znika też problem fug, których dobór spędzał sen z powiek niejednej pani domu. Je szczególnie ucieszy kolejna zaleta szklanych płytek – łatwo utrzymać ich czystość. W porównaniu z klasyczną ceramiką, która potrzebuje czyszczenia, froterowania i polerowania, tu wystarczy zwykła szmatka. W końcu to szklana płytka.

Promocje

Aktualnie brak promocji